SMS s dynamickým - vami vytvoreným obsahom, odoslané kedy chcete, komu chcete a za akým účelom, vám otvárajú nové more možností. Rovnako tak pridávate na hodnote poskytovanej služby, či tovaru a ponúkate svojím klientom komfort, ktorý náležite ocenia.

Mobil patrí ku každodennej "výzbroji" každého z nás, berieme si ho takmer všade. To je dobrý predpoklad širokého záberu klientov, ktorých jednoducho a rýchlo môžete osloviť formou SMS. SMS má navyše jednu výhodu oproti tel. kontaktu, nie vždy má klient čas a chuť komunikovať, SMS si prečíta, keď bude mať chuť a čas.

Inšpirujte sa, kde sa dajú SMS elegantne využiť:


Informačné SMS

Príklady využitia smartSMS.skNapr. potvrdenie úspešného prijatia alebo expedovania objednávky. Potvrdenie rezervácie lístkov do kina, divadla, vlaku, autobusu, rezervácia ubytovania, tovaru, vyšetrenia u lekára, blížiace sa alebo zrušené termíny, upomienky, faktúry, ...

Reklamné SMS

Zľavové kupóny na predaj tovaru a služieb cez internet a v kamenných predajniach (je to lacnejšie ako tlačiť a distribuovať zľavové kupóny). Krátke reklamné info o výpredajoch, nových produktoch, last minute, stav kreditu, ...

SMS notifikácia

Bezpečné prihlásenie sa do systému a rôznych aplikácií, autentifikácia užívateľa (podobné prihlásenie sa do systému využívajú napr. banky)

Úvod | Registrácia | Cenník | Pomoc a API | Kontakt | Obchodné podmienky

smarSMS.sk 2010-2023
preloaderpreloaderpreloaderpreloaderpreloaderpreloader